I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Utworzono dnia 18.02.2016

Organizatorem Turnieju był Zespól Szkół w Kuźnicy . W uroczystym otwarciu zawodów członek Powiatu Sokólskiego Krzysztof Szczebiot przekazał Dyrektorowi ZS Krzysztofowi Pawłowskiemu Puchar Starosty Sokólskiego za I miejsce w I MIEDZYNARODOWYM TURNIEJU TENISA STOLOWEGO w Kuźnicy . W inauguracji zawodów wzięli udział miedzy innymi Konsul Republiki Białorusi w Białymstoku Wiktor Sawczuk , Dyrektor Grodzieńskiego Centrum Turystyki i Krajoznawstwa Andrzej Łunin , Dyrektor oraz  wicedyrektor Szkoły nr.4 w Grodnie , Wójt Gminy Kuźnica Paweł Mikłasz , Wicekonsul do spraw wizowych z konsulatu Generalnego RP w Grodnie Jakub Blatkiewicz , Proboszcz Parafii Prawosławnej w Kuźnicy Ks. Jarosław Grygiewicz , Przedstawiciel Straży Granicznej i nauczyciele .

W drużynowych zmaganiach wzięli udział uczniowie ZS w Nowym Dworze : Marta Giczan , Natalia Sadowniczyk , Anna Stasiulewicz , Daniel Białomyzy , Krzysztof Siwicki , Patrycja Łaban ,Barbara Dzietczyk , Jakub odyniec , Piotr Kalenik .

Zawodnikom gratulujemy wspaniałych występów i bardzo dobrych wysoko punktowanych miejsc oraz zdobycia dyplomu i pucharu za zajecie III miejsca w klasyfikacji zespołowej .

W klasyfikacji końcowej indywidualnej

II miejsce zajął Daniel Białomyzy ,

III miejsce  - Marta Giczan ,

IV miejsce – Natalia Sadowniczyk ,

V miejsce – Krzysztof Siwicki

Zawodnicy otrzymali medale , dyplomy i nagrody rzeczowe, zaproszeni na obiad i słodki poczęstunek .

Turniej odbył się w milej , przyjaznej atmosferze przy relaksującej muzyce . Uczniowie wrócili pełni wrażeń , szczęśliwi z nagrodami za włożony wysiłek podczas zawodów .

Dziękujemy organizatorom ZS w Kuźnicy za zaproszenie do udziału w turnieju.

I MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Utworzono dnia 18.02.2016, 14:25